Corona Agenda special

In by Dirk Prins

zaterdag 1 oktober 2022
  • 13:30-20:00:Kinderfeestje Mw. Lopes( wijkcentrum*)

    350195

    meer ....
zondag 2 oktober 2022
  • 09:00-12:30:Kerkdienst( wijkcentrum*)

    350030

    meer ....
maandag 3 oktober 2022
  •  

    08:30-13:30:Olga

  • 08:30-12:30:Bedrijfsarts ME( de Mus*)

    350008

    meer ....
  • 10:00-12:00:Digihulp (Abdel)( de Soos)
    meer ....
  • 10:00-13:00:vluchtelingen werk( Ekster*)

    350192

    meer ....
  • 12:30-17:00:Bedrijfsarts ME( de Mus*)

    350008

    meer ....
  •  

    12:45-16:30:Abdel

  • 13:00-14:30:Beter nederlands(Anne)( merel)
    meer ....
  • 13:00-16:00:Biljarten(S)( Soos)
    meer ....
  • 13:45-15:45:Kunst presentatie(Geert van Boxtel)( ekster*)

    350170

    meer ....
  •  

    18:30-23:30:Martin

  • 19:00-23:00:Bridgeclub BZN( Ekster*)

    350164

    meer ....
dinsdag 4 oktober 2022
  •  

    08:30-16:30:Geert

  • 09:00-12:00:IVIO Opleidingen (Daphne Groep 19)( ekster*)

    350031

    meer ....
  • 09:30-11:30:Kleding maken(S)( merel)
    meer ....
  • 13:00-16:00:Biljarten(S)( Soos)
    meer ....
  • 14:00-16:00:Huiswerkbegeleiding (Emmy)( Mus)
    meer ....
  • 14:00-16:00:Koersbal( Ekster)
    meer ....
  • 18:30-21:30:IVIO Opleidingen (Anna Lech, groep 38)( Merel*)

    350031

    meer ....
  •  

    18:45-23:15:Ida

  • 19:00-23:00:Bridgeclub de Zaan( ekster*)

    350168

    meer ....
  • 19:30-21:00:Nederlandse les (Lida)( mus)
    meer ....
woensdag 5 oktober 2022
  •  

    08:30-16:30:Marja(D)

  • 09:00-12:00:IVIO Opleidingen (Daphne Groep 19)( ekster*)

    350031

    meer ....
  • 09:00-13:00:Rijbewijskeuring Holland( de Merel*)

    350190

    meer ....
  • 09:00-11:00:Schildersclub( soos)
    meer ....
  • 09:30-13:30:Juridisch inloop spreekuur op afspraak( Mus)
    meer ....
  • 12:15-16:30:Bridgen B.O.W-Schildersbuurt( ekster*)

    350176

    meer ....
  • 14:00-16:00:LVB Knutselen( merel)
    meer ....
  • 19:30-21:00:Frans (licht gevorderden)( mus*)

    350148

    meer ....
donderdag 6 oktober 2022
  •  

    09:00-13:00:Marja (H)

  • 09:00-12:00:IVIO Opleidingen (Daphne Groep 19)( ekster*)

    350031

    meer ....
  •  

    11:00-16:30:Bertus en Erica

  • 14:00-16:00:Sjoelen( ekster)
    meer ....
  • 17:30-23:45:Postzegel club( Wijkcentrum*)

    350172

    meer ....
  •  

    18:00-21:00:Marja (H)

  • 18:30-21:30:IVIO Opleidingen (Anna Lech, Groep 38)( grutto*)

    350031

    meer ....
  • 19:00-21:00:Beter Nederlands ( Trudie )( de Mus)
    meer ....
vrijdag 7 oktober 2022
  •  

    08:30-16:30:Rinus

  • 10:00-11:30:Beter Nederlands(Paula)( merel)
    meer ....
  • 11:00-12:00:Geen Fit 65+ (louky ziek)( ekster)

    350003

    meer ....
  • 13:00-16:00:Biljarten(S)( Soos)
    meer ....
  • 19:30-22:00:Bijbel cursus( Ekster*)

    350030

    meer ....
zondag 9 oktober 2022
  • 09:00-12:30:Kerkdienst( wijkcentrum*)

    350030

    meer ....
maandag 10 oktober 2022
  •  

    08:30-13:30:Olga

  • 10:00-12:00:Digihulp (Abdel)( de Soos)
    meer ....
  • 10:00-13:00:vluchtelingen werk( Ekster*)

    350192

    meer ....
  •  

    12:45-16:30:Abdel

  • 13:00-14:30:Beter nederlands(Anne)( mus)
    meer ....
  • 13:00-16:00:Biljarten(S)( Soos)
    meer ....
  • 13:30-15:30:Handwerk hobbyclub(S)( merel)
    meer ....
  • 13:45-15:45:Kunst presentatie(Geert van Boxtel)( ekster*)

    350170

    meer ....
  •  

    18:30-23:30:Martin

  • 19:00-23:00:Bridgeclub BZN( Ekster*)

    350164

    meer ....
dinsdag 11 oktober 2022
  •  

    08:30-16:30:Geert

  • 09:00-12:00:IVIO Opleidingen (Daphne Groep 19)( ekster*)

    350031

    meer ....
  • 09:30-11:30:Kleding maken(S)( merel)
    meer ....
  • 13:00-14:00:Bedrijfsarts ME eenmalig( de Mus*)

    350008

    meer ....
  • 13:00-16:00:Biljarten(S)( Soos)
    meer ....
  • 14:00-16:00:Huiswerkbegeleiding (Emmy)( Mus)
    meer ....
  • 14:00-16:00:Koersbal( Ekster)
    meer ....
  • 18:30-21:30:IVIO Opleidingen (Anna Lech, groep 38)( Merel*)

    350031

    meer ....
  •  

    18:45-23:15:Ida

  • 19:00-23:00:Bridgeclub de Zaan( ekster*)

    350168

    meer ....
  • 19:30-21:00:Nederlandse les (Lida)( mus)
    meer ....
woensdag 12 oktober 2022
  •  

    08:30-16:30:Marja(D)

  • 09:00-12:00:IVIO Opleidingen (Daphne Groep 19)( ekster*)

    350031

    meer ....
  • 09:00-11:00:Schildersclub( soos)
    meer ....
  • 12:15-16:30:Bridgen B.O.W-Schildersbuurt( ekster*)

    350176

    meer ....
  • 14:00-16:00:LVB Knutselen( merel)
    meer ....
  • 17:30-19:30:Eetcafe "de Happetap"( ekster)
    meer ....
  • 19:30-21:00:Frans (licht gevorderden)( mus*)

    350148

    meer ....
donderdag 13 oktober 2022
  •  

    09:00-13:00:Marja (H)

  • 09:00-12:00:IVIO Opleidingen (Daphne Groep 19)( ekster*)

    350031

    meer ....
  •  

    11:00-16:30:Bertus en Erica

  • 14:00-16:00:Sjoelen( ekster)
    meer ....
  • 16:15-17:15:Buurtdiensten( de Merel*)

    350017

    meer ....
  •  

    18:00-21:00:Marja (H)

  • 18:30-21:30:IVIO Opleidingen (Anna Lech, Groep 38)( Ekster*)

    350031

    meer ....
  • 19:00-21:00:Beter Nederlands ( Trudie )( de Mus)
    meer ....
vrijdag 14 oktober 2022
  •  

    08:30-16:30:Rinus

  • 08:30-12:30:Bedrijfsarts ME( de Mus*)

    350008

    meer ....
  • 10:00-11:30:Beter Nederlands(Paula)( merel)
    meer ....
  • 11:00-12:00:Fit 65+( ekster*)

    350003

    meer ....
  • 13:00-16:00:Biljarten(S)( Soos)
    meer ....
  • 19:30-22:00:Bijbel cursus( Ekster*)

    350030

    meer ....
zondag 16 oktober 2022
maandag 17 oktober 2022
  •  

    08:30-13:30:Olga

  • 08:30-12:30:Bedrijfsarts Me( de Mus*)

    350008

    meer ....
  • 10:00-12:00:Digihulp (Abdel)( de Soos)
    meer ....
  •  

    12:45-16:30:Abdel

  • 13:00-14:30:Beter nederlands(Anne)( mus)
    meer ....
  • 13:00-16:00:Biljarten(S)( Soos)
    meer ....
  •  

    18:30-23:30:Martin

  • 19:00-23:00:Bridgeclub BZN( Ekster*)

    350164

    meer ....
dinsdag 18 oktober 2022
  •  

    08:30-16:30:Geert

  • 09:30-11:30:Kleding maken(S)( merel)
    meer ....
  • 13:00-16:00:Biljarten(S)( Soos)
    meer ....
  • 14:00-16:00:Huiswerkbegeleiding (Emmy)( Mus)
    meer ....
  • 14:00-16:00:Koersbal( Ekster)
    meer ....
  •  

    18:45-23:15:Ida

  • 19:00-23:00:Bridgeclub de Zaan( ekster*)

    350168

    meer ....
  • 19:30-21:00:Nederlandse les (Lida)( mus)
    meer ....
woensdag 19 oktober 2022
  •  

    08:30-16:30:Marja(D)

  • 09:00-13:00:Rijbewijskeuring Holland( de Merel*)

    350190

    meer ....
  • 09:00-11:00:Schildersclub( soos)
    meer ....
  • 09:30-13:30:Juridisch inloop spreekuur op afspraak( Mus)
    meer ....
  • 12:15-16:30:Bridgen B.O.W-Schildersbuurt( ekster*)

    350176

    meer ....
  • 14:00-16:00:LVB Knutselen( merel)
    meer ....
  • 18:00-21:15:PBNA Examens( Ekster*)

    350158

    meer ....
  • 19:30-21:00:Frans (licht gevorderden)( mus*)

    350148

    meer ....
donderdag 20 oktober 2022
  •  

    09:00-13:00:Marja (H)

  •  

    11:00-16:30:Bertus en Erica

  • 14:00-16:00:Sjoelen( ekster)
    meer ....
  •  

    18:00-21:00:Marja (H)

  • 19:00-21:00:Beter Nederlands ( Trudie )( de Mus)
    meer ....
vrijdag 21 oktober 2022
  •  

    08:30-16:30:Rinus

  • 08:30-12:30:Bedrijfsarts ME ( komt vandaag niet )( de Mus)

    350008

    meer ....
  • 10:00-11:30:Beter Nederlands(Paula)( merel)
    meer ....
  • 11:00-12:00:Fit 65+ ( Louky vakantie )( ekster)

    350003

    meer ....
  • 13:00-16:00:Biljarten(S)( Soos)
    meer ....
  • 13:45-17:00:Klaverjassen (SVZ)( ekster*)

    350006

    meer ....
  • 14:00-16:00:KinderThuiszorg( de Grutto*)

    350167

    meer ....
  • 19:30-22:00:Bijbel cursus( Ekster*)

    350030

    meer ....
zondag 23 oktober 2022
  • 09:00-12:30:Kerkdienst( wijkcentrum*)

    350030

    meer ....
maandag 24 oktober 2022
  •  

    08:30-13:30:Olga

  • 08:30-12:30:Bedrijfsarts ME( de Mus*)

    350008

    meer ....
  • 10:00-12:00:Digihulp (Abdel)( de Soos)
    meer ....
  • 12:30-17:00:Bedrijfsarts ME( de Mus*)

    350008

    meer ....
  •  

    12:45-16:30:Abdel

  • 13:00-14:30:Beter nederlands(Anne)( mus)
    meer ....
  • 13:00-16:00:Biljarten(S)( Soos)
    meer ....
  • 13:30-15:30:Handwerk hobbyclub(S)( merel)
    meer ....
  • 13:45-15:45:Kunst presentatie(Geert van Boxtel)( ekster*)

    350170

    meer ....
  • 14:00-16:00:KinderThuiszorg( de Grutto*)

    350167

    meer ....
  •  

    18:30-23:30:Martin

  • 19:00-23:00:Bridgeclub BZN( Ekster*)

    350164

    meer ....
dinsdag 25 oktober 2022
  •  

    08:30-16:30:Geert

  • 09:00-12:00:IVIO Opleidingen (Daphne Groep 19)( ekster*)

    350031

    meer ....
  • 09:30-11:30:Kleding maken(S)( merel)
    meer ....
  • 13:00-16:00:Biljarten(S)( Soos)
    meer ....
  • 14:00-16:00:Huiswerkbegeleiding (Emmy)( Mus)
    meer ....
  • 14:00-16:00:Koersbal( Ekster)
    meer ....
  • 18:30-21:30:IVIO Opleidingen (Anna Lech, groep 38)( Merel*)

    350031

    meer ....
  •  

    18:45-23:15:Ida

  • 19:00-23:00:Bridgeclub de Zaan( ekster*)

    350168

    meer ....
  • 19:30-21:00:Nederlandse les (Lida)( mus)
    meer ....
woensdag 26 oktober 2022
  •  

    08:30-16:30:Marja(D)

  • 09:00-12:00:IVIO Opleidingen (Daphne Groep 19)( ekster*)

    350031

    meer ....
  • 09:00-11:00:Schildersclub( soos)
    meer ....
  • 12:15-16:30:Bridgen B.O.W-Schildersbuurt( ekster*)

    350176

    meer ....
  • 14:00-16:00:LVB Knutselen( merel)
    meer ....
  • 19:30-21:00:Frans (licht gevorderden)( mus*)

    350148

    meer ....
donderdag 27 oktober 2022
  •  

    09:00-13:00:Marja (H)

  • 09:00-12:00:IVIO Opleidingen (Daphne Groep 19)( ekster*)

    350031

    meer ....
  •  

    11:00-16:30:Bertus en Erica

  • 14:00-16:00:Sjoelen( ekster)
    meer ....
  •  

    18:00-21:00:Marja (H)

  • 18:30-21:30:IVIO Opleidingen (Anna Lech, Groep 38)( Grutto*)

    350031

    meer ....
  • 19:00-21:00:Beter Nederlands ( Trudie )( de Mus)
    meer ....
  • 19:30-22:00:Ver. Genealogie( Ekster*)

    350127

    meer ....
vrijdag 28 oktober 2022
  •  

    08:30-16:30:Rinus

  • 10:00-11:30:Beter Nederlands(Paula)( merel)
    meer ....
  • 11:00-12:00:Fit 65+( ekster*)

    350003

    meer ....
  • 13:00-16:00:Biljarten(S)( Soos)
    meer ....
  • 13:45-17:00:Klaverjassen (SVZ)( ekster*)

    350006

    meer ....
  • 19:30-22:00:Bijbel cursus( Ekster*)

    350030

    meer ....
zondag 30 oktober 2022
  • 09:00-12:30:Kerkdienst( wijkcentrum*)

    350030

    meer ....
  • 13:00-17:00:OPTIE Mw. B. Brekelmans( Wijkcentrum*)

    350196

    meer ....
maandag 31 oktober 2022
  •  

    08:30-13:30:Olga

  • 08:30-12:30:Bedrijfsarts ME( de Mus*)

    350008

    meer ....
  • 10:00-12:00:Digihulp (Abdel)( de Soos)
    meer ....
  • 12:30-17:00:Bedrijfsarts ME( de Mus*)

    350008

    meer ....
  •  

    12:45-16:30:Abdel

  • 13:00-14:30:Beter nederlands(Anne)( merel)
    meer ....
  • 13:00-16:00:Biljarten(S)( Soos)
    meer ....
  • 13:45-15:45:Kunst presentatie(Geert van Boxtel)( ekster*)

    350170

    meer ....
  •  

    18:30-23:30:Martin

  • 19:00-23:00:Bridgeclub BZN( Ekster*)

    350164

    meer ....